Aga Moleda Orella Art

Ilustracje i obrazy akwarelowe inspirowane włoskim dolce vita

Moja miłość do tworzenia rozpoczęła się już w dzieciństwie. Od tej pory doskonaliłam swoje umiejętności poprzez ciągłe tworzenie, jak również na licznych warsztatach w szkole i podczas studiów.

Swoje obrazy tworzę różnymi technikami, ale w dużej mierze jest to akwarela. Tworzę pełne atmosfery obrazy akwarelowe, którymi staram się wywoływać emocje i opowiadać historie.

W moim sercu szczególne miejsce mają Włochy. Jestem również autorką bloga uwielbiamwloskieklimaty.com, na którym od lat dzielę się pasją podróży do Włoch i włoskiej kultury. Z czasem zaczęłam malować motywy i sceny z podróży, uchwycać włoskie momenty, realizować współprace z markami promującymi włoską kulturę, a także organizować warsztaty akwarelowe z włoskim śniadaniem. Ta tematyka jest najbliższa mojemu sercu. Osobną tematyką są akwarelowe portrety, w których kluczowe znaczenie mają oczy i emocje, często pojawiają się botaniczne motywy, tworzące atmosferę pełną tajemniczości.

Zawodowo zajmuję się również marketingiem, a wcześniejsze studia z socjologii reklamy przyczyniają się do tego, jak myślę o projektach i tworzeniu. Jestem wrażliwa na ludzkie emocje, w codziennych sytuacjach wyłapuję niuanse, które staram się uwzględniać w swoich obrazach. 

Podróże są dla mnie niekończącym się źródłem inspiracji. W podróży często praktykuję rysunek miejski tzw. urban sketching, uchwycając esencję miast, światło, małe momenty w każdym ruchu pędzla. 

Na tej stronie można obejrzeć i zakupić moje obrazy, pobrać ebooki, a także zapisać się na warsztaty akwarelowe. Zachęcam do śledzenia mnie na Instagramie @ciao.aga, gdzie dzielę się kulisami mojej pracy.

Aga Moleda-Orella